+371 20037070

Smart Star

Smart Star Programma

Smart Star ir gudrā zvaigznīte, kas mīl angļu valodu, cenšās runāt tajā un cītīgi apgūst jaunus vārdiņus.

Mācību programma ir radīta tieši maziem bērniem, kuriem viens no galvenajiem mācību formātiem ir pasaka. Pasaka arī sniedz tik ārkārtīgi svarīgo līdzpārdzīvojumu par varoņu gaitām, lai apgūtais vārdu krājums labāk nogulsnētos ilgtermiņa atmiņā, kā arī māca bērniem noteiktas cilvēciskas vērtības.

3 mācību gadi
0
Modulis
0
Vārdi un frāzes
340 +
Nodarbības modulī
10- 10

Katra mācību modulis ilgst vidēji 10-12 nodarbības

Smart Star programma ir 3 gadu programma, kas sadalīta 21 mācību modulī, 10-12 nodarb. Piemēram, Trīs siventiņi, kurā vilkam pat nav bijusi doma kādu apēst, Garā pupa, kurā Džeks satiekās ar milzi, Pilsētas pele un lauku pele, kurā dodamies ar dažādiem transporta līdzekļiem un pat apmaldamies!

Katra mācību modulis ilgst vidēji 10-12 nodarbības. Pirmās 8 nodarbības moduļa pamatelements ir kāda no pasakām, ar kuras palīdzību bērns noteiktā kontekstā apgūst angļu valodu, gramatiku un vārdu krājumu. Nākošās 3 moduļa nodarbības notiek apgūtā nostiprināšana ar spēlēm un “nepareizo” pasaku, kurā bērns mācās pats nosaukt, kas ir nepareizi šajā pasakā. Un noslēdzošā nodarbība ir pārbaudes nodarbība, kurā izvēles veidā tiek pārbaudīts apgūtais vārdu krājums.

Apgūstot Smart Star programmu, papildus mēneša maksā tiek iekļauta bezmaksas e-grāmatiņa “Click Basic”, kurā vecāki var iepazīties ar katra moduļa vārdu krājumu un skaitāmpantu.

Nodarbības struktūra

Nodarbība tiek sadalīta 5 daļās ar mērķi veicināt bērna uzmanības noturību visas nodarbības garumā.

Programmas metode balstās pierādītā faktā, ka samazinot dzimtās valodas lietojumu, bērns ir spiests apgūt svešvalodu ātrāk un efektīvāk. Mūsu īpašais rīks šī būtiskā elementa īstenošanā ir žestu un zīmju valoda, tādējādi, bērns mācās ne tikai sīko motoriku, ar rokām izveidojot kāda vārda zīmi, bet arī samazina dzimtās valodas lietojumu. Turklāt, bērns mācās nolasīt skolotāja ķermeņa valodu, kas arī ir viens no svarīgākajiem elementiem svešvalodas lietojumā.

Smart Star Jaunumi

Šobrīd esam apguvuši THE GINGERBREAD MAN (Piparkūku vīriņš) mācību modeli. 

Izdrukājiet moduļa noslēgumā bērniem Sasnieguma diplomu un apsveiciet savu bērnu ar paveikto!

THE GINGERBREAD MAN Diploms

Atsauksmes no vecāku anketas

Angļu valodas nodarbības bērniem

Kā mūs atrast

© 2023 Created with love Rīgas 1. valodu skola