+371 20037070

Kontakti​

ANGĻU VALODAS NODARBĪBAS BĒRNIEM

Biežāk uzdotie jautājumi

Atkarībā no izvēlētās programmas. Pārsvarā SMART STAR pirmsskolā un sākumskolā klātienē vienā grupā ir vidēji 7 - 12 bērni, Grammar Village sākumskolas grupā - 4-6 bērni.

Nē, nav nepieciešamas!

Nodarbību valoda pārsvarā ir angļu valoda.

Aizpildiet reģistrācijas anketu mūsu mājas lapā un sagaidiet apstiprinājumu par uzņemšanu grupā, ja Jūsu pirmsskolā jau notiek mūsu angļu valodas nodarbības  Sazinieties ar mums par iespēju, lai angļu valoda varētu tikt uzsākta Jūsu pirmsskolā vai skolā: t 27883535 vai valodu.skola@vs.edu.lv

Reģistrējiet bērnu, apmaksājiet pirmo rēķinu un varat uzsākt mācības.

Uzsākot mācības -

  • tiek veikta apmaksa par pēdējo mācību mēnesi (2024. gada jūniju vai to mēnesi, kurš Jūsu bērnam būs pēdējais).
  • Turpmāk tiek veikta samaksa tekošā mēneša beigās par tekošo mēnesi līdz 25.datumam. 

Piemēram, ja reģistrējat bērnu un mācības uzsākat 5.09., tad līdz 8.09. Ir jāveic rēķins par pēdējo mācību mēnesi un līdz 25.09. jāveic rēķins par septembri, 25.10. par oktobri, utt. Par pēdējo mācību mēnesi nav jāveic maksājums, jo par to apmaksa būs jau veikta septembrī.

Smart Star programmā tiek samazināts nodarbību ilgums, bet saglabājot nepieciešamo nodarbību apguves līmeni.

Parasti nodarbības tiek plānotas līdz katra gada 22. jūnijam un jūnijā notiek visas plānotās mēneša nodarbības. Savukārt jūlijā organizējam vasaras diennakts nometnes bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

Nē, nedrīkst.

Maksājumu veikšana ir iespējama tikai caur bankas kontu uz šādiem rekvizītiem:
SIA “Rīgas 1. valodu skola”
Adrese:
 Zemitāna iela 2B, Rīga,  LV-1012
Reģ. nr. 40103176090
Konts: LV47RIKO0002013104376
Banka: Luminor Banka, AS

Maksājuma mērķis: bērna vārds, uzvārds, bērna personas kods, “par angļu valodas nodarbībām”, izglīt.iestādes reģ.nr. 3351800827.

JĀ, ir, ja maksājuma mērķī tiek norādīts bērna vārds, uzvārds, personas kods un ieraksts “par angļu valodas nodarbībām. Iesniedzot VID, pietiek tikai ar maksājuma uzdevumu un nekādi papildus dokumenti nav jāiesniedz.

 

Rīgas 1. valodu skola ir reģistrēta interešu izglītības iestāde, kas sniedz iespēju atgriezt ienākumu nodokļa pārmaksu, korekti norādot maksājuma mērķi un maksājot par katru bērnu atsevišķi. Interešu izglītības iestādes “Rīgas 1. valodu skola”  reģistrācijas numurs: 3351800827.

Nodarbības nenotiek Valsts svētku laikā un izglītības iestādes rīkojuma rezultātā (karantīna, pasākumi, u.tml.), kā arī laika posmā no 2023.gada 18.decembra līdz 2024. gada 1.janvārim (ieskaitot).

Mācību maksa nav saistīta ar nodarbību skaitu kādā konkrētā mēnesī (nodarbību skaits mēnesī var variēt no 5 līdz 10 nodarbībām, ja nodarbības ir plānotas divas reizes nedēļā).

Piedāvājam divu veidu apmaksas kārtību: abonamenta maksa, kas ir fiksēta, neatkarīgi no apmeklēto nodarbību skaita un samaksa par par klātienē apmeklētām nodarbībām, kas ir savlaicīgi jāpiesaka līdz tekošā mēneša beigām par nākošo mēnesi.

Nodarbības pārsvarā nekad netiek pārtrauktas, jo mācību pogramma ir sagatavota tā, lai jebkurš cits mūsu skolas skolotājs, kas ir apmācīts vadīt noteiktu mācību programmu var aizvietot skolotāju, kurš netiek. Ārkārtīgi retos gadījumos mūsu skolas dēļ tiek atceltas nodarbības un parasti šādās situācijās Smart Star programmā nodrošinam konkrētās nodarbības video nodarbību, bet Grammar Village programmā vienosimies par citu nodarbību laiku.

Mūsu darbinieki ar prieku sniegs Jums nepieciešamo informāciju pa tālruni: 27883535, 20037070 vai rakstot e-pastu: valodu.skola@vs.edu.lv darba dienās no 9:00 līdz 17:00

Atsauksmes no vecāku anketas

Angļu valodas nodarbības bērniem

Kā mūs atrast

© 2023 Created with love Rīgas 1. valodu skola