+371 20037070

Programmas

Nodrošinām mācību programmas bērniem vecumā no 2 gadiem līdz 12 gadiem: Smart Star, Grammar Village un nometnes. 

Smart Star programma

Smart Star ir gudrā zvaigznīte, kas mīl angļu valodu, cenšās runāt tajā un cītīgi apgūst jaunus vārdiņus.

Smart Star programma ir 3 gadu programma, kas sadalīta 21 mācību modulī. Piemēram, Trīs siventiņi, kurā vilkam pat nav bijusi doma kādu apēst, Garā pupa, kurā Džeks satiekās ar milzi, Pilsētas pele un lauku pele, kurā dodamies ar dažādiem transporta līdzekļiem un pat apmaldamies!

Grammar Village programma

Grammar Village ir programma, ar kuras palīdzību bērni ilustratīvā un interaktīvā veidā veicot gramatiskās misijas, apgūst sapratni par dažādiem gramatiskajiem laikiem, atkarībā no sava zināšanu līmeņa. 

 

Piedāvātais mācību veids ir unikāls ar to, ka bērni tiek aicināti “atgriezt dzīvību” Gramatikas ciematā, meklējot gan personas, kam tur jādzīvo, gan noteiktus gramatiskos laikus, kā arī, meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem, atjauno visas 12 gramatiskā laika mājiņas. Pēc katras misijas – vienas gramatiskās mājiņas piepildīšanas – apgūtais tiek nostiprināts ar dažādām lomu spēlēm un valodu spēlām. 

Nometņu programma

NOMETNES AR UN BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM ir piedzīvojums Latvijā, kopā ar angliski runājošu
personālu no visas pasaules!

Pieejami divi angļu valodas prasmju līmeņiPieejami divi angļu valodas prasmju līmeņi: ar palīdzību un bez palīdzības angļu valodā.

Galerija

Atsauksmes no vecāku anketas

Angļu valodas nodarbības bērniem

Kā mūs atrast

© 2023 Created with love Rīgas 1. valodu skola