+371 20037070

Grammar Village

Grammar Village Programma

Grammar Village ir programma, ar kuras palīdzību bērni ilustratīvā un interaktīvā veidā veicot gramatiskās misijas, apgūst sapratni par dažādiem gramatiskajiem laikiem, atkarībā no sava zināšanu līmeņa.

Piedāvātais mācību veids ir unikāls ar to, ka bērni tiek aicināti “atgriezt dzīvību” Gramatikas ciematā, meklējot gan personas, kam tur jādzīvo, gan noteiktus gramatiskos laikus, kā arī, meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem, atjauno visas 12 gramatiskā laika mājiņas. Pēc katras misijas – vienas gramatiskās mājiņas piepildīšanas – apgūtais tiek nostiprināts ar dažādām lomu spēlēm un valodu spēlēm.

Programma ir ļoti individuāla un tās saturs un gaita tiek individuāli piemēroti konkrēto bērnu zināšanu līmenim un tā ir atbilstoša jau pat 8 gadus veciem bērniem, ja bērniem ir jau minimālas priekšzināšanas, gan 16 gadus veciem bērniem!

 

Programma ir pilotēta 4 gadus bērnu vasaras nometnēs, kad bērniem reti kad prāts tiecās gramatikas virzienā – bet izrādās – tieši Grammar Village ir tāda veida nodarbības, kuras bērni ļoti gaidīja un pat gribēja turpināt savā brīvajā laikā!

Grammar Village tiek apgūtas visas valodu apguves pamatprasmes: lasīšana, rakstīšana, klausīšanās, runāšana un protams, gramatika un izruna!

Galerija

Atsauksmes no vecāku anketas

Angļu valodas nodarbības bērniem

Kā mūs atrast

© 2023 Created with love Rīgas 1. valodu skola