Par mums

Dibināta 2008

35 izglītības iestādes

5000 audzēkņi

11 gadu pieredze

Mūsu vērtības

growth

Izaugsme

lightbulb

Iedvesma

happiness

Prieks

support

Komandas spēks

Vīzija un filozofija

Caur savu izaugsmi, nest izaugsmi jaunajiem skolotājiem.

Caur jauno skolotāju izaugsmi, nest izaugsmi bērniem.

Caur bērnu izaugsmi, nest izaugsmi Latvijai.

R1VS Loogo

Heraldika un mūsu logo

Skolas heraldika ir mūsu skolas vērtības, spēks un nākotne.

Pūce ir gudrības simbols.

Pūce lidojumā ir gudrība kustībā un pieredzē, tās ir jaunas zināšanas.

Atslēga ir mūsu atrastās durvis uz veiksmi. Veiksme ir mūsu lielā darba rezultāts. Mums ir zelta atslēdziņa!Publicitāte

Arī SummerCamps.lv nometņu rīkotāja Diāna Zepa teic, ka nekad nav izjutusi saspīlētas konkurences apstākļus, jo katram nometņu organizētājam ir savs piedāvājums un savi plusi un mīnusi. «Mēs drīzāk izjūtam nepatīkamo pakaļdarināšanas tendenci, kad nometņu organizētāji nevis meklē savas idejas, bet aizņemas tās no citiem, cerot, ka tā būs īstā veiksmes formula,» viņa turpina.

Galvenā tendence šobrīd ir kvalitātes īpatsvara pieaugums pret kvantitāti. Tas, vai nometne būs pieprasīta, ir cieši saistīta ar vecāku uzticēšanos nometnes vadītājam un labajām atsauksmēm. «Ja šī uzticība ir izveidojusies, tad ziņa tiek nodota no mutes mutē, un vecāki ir gatavi pat piemaksāt, ja zina, ka bērns būs drošībā, laimīgs un apgūs ko jaunu,» teic D. Zepa.

Lasi visu rakstu ŠEIT

09/2014. 

Sākot ar šo mācību gadu, visiem skolēniem jau pirmajā klasē būs jāsāk mācīties kādu svešvalodu. To, kuru valodu apgūs klase, izraudzīsies atbilstoši vairākuma skolēnu vecāku izvēlei, taču tai jābūt kādai no Eiropas Savienībā oficiāli atzītajām valodām. Vai ir nepieciešams mācīties svešvalodu jau 1. klasē un kā tiks samērota mācību slodze? Vai svešvalodu mācīšana jau pirmajā klasē nodrošinās labas valodu zināšanas arī pēc skolas beigšanas?

Studijā Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta direktore Evija Papule, Rīgas Mežciema pamatskolas direktore Silvija Tikmere, kura pati ir pieredzējusi angļu valodas skolotāja, un Rīgas 1. valodu skolas dibinātāja un direktore Diāna Zepa, arī angļu valodas skolotāja. Lasi visu rakstu ŠEIT

10/2013.

Pirmsskolas vecumā bērns svešvalodu apgūst viegli, pašam to īsti neapzinoties. Īpaši, ja regulāri dzird šo valodu no tuviem cilvēkiem, apkārt dzīvojošiem. Cik noturīga šādi apgūta svešvaloda un vai vairāku valodu zināšana jau agrīnā vecumā netraucē kārtīgi iemācīties dzimto valodu, atbildes meklēsim raidījumā. 

Studijā trīs angļu valodas skolotājas: Rīgas 1. valodu skolas dibinātāja un direktore Diāna Zepa, pirmsskolas iestādes “Prosum” vadītāja Sandra Daubure un “Oāze lieliem un maziem” vadītāja Santa Dzirjāne. Lasi visu rakstu ŠEIT

07/2014. 

Tvnet.lv Video

01/2012.

Sēžot zālē starp 29 uzņēmējām, kas šogad bija pieteiktas Sandras Kalnietes un biedrības Līderekonkursā Atdzimt no pelniem, Diāna Zepa (38) konkursa noslēguma pasākumā domāja – ja nav atbalsta, daudzas labas idejas var palikt neīstenotas. Konkurss cildina sievietes, kuras nav padevušās dzīves triecieniem un ir spējušas izveidot stabilu biznesu, kas iedvesmo citus. Arī Diāna ceļā līdz savas angļu valodas skolas International English izveidei gājusi cauri dažādiem pārbaudījumiem, bet teic, ka galarezultātam ar veiksmi maz sakara – tikai ar smagu darbu.

Lasi visu rakstu ŠEIT

2012.

2011./2012. mācību gadā, Latvijas skolās, pirmās svešvalodas apguve tiks sākta jau 1. klasē, kā to paredz valdībā apstiprinātie grozījumi noteikumos par valsts standartu pamatizglītībā. Līdz šim bērni pirmo svešvalodu pārsvarā sāka mācīties no 3. klases.

Bet, kā ir ar svešvalodas apguvi pirmsskolas vecumā? Vai tā ir nepieciešama un, ja ir, kādas mācību metodes pielietot?

Konsultē Diāna Zepa, profesionāla angļu valodas skolotāja, angļu valodas skolas «International English» dibinātāja un direktore, divu bērnu – Grētas (11) un Džuljetas (8) – māmiņa.

Vai vajadzētu bērnam mācīt mūziku, modernās dejas, tautiskās dejas, apmeklēt keramikas pulciņu? Par visām izglītojošajām un attīstošajām nodarbēm, kas saistās ar spēju aizraut un ieinteresēt, atbilde ir viennozīmīgs «». Jebkāda nodarbošanās, kas paplašina bērna redzesloku, attīsta viņa prasmes, domāšanu un atmiņu, ir tikai apsveicama.

Lasi visu rakstu ŠEIT

2010.

Svešvaloda būs jāmācās jau no pirmās klases. Šonedēļ valdības gaiteņos ceļu aizsākuši grozījumi likumos, kas paredz angļu, vācu vai kādu citu valodu no 2011. gada septembra mācīt jau pirmklasniekiem. Eksperti šo lēmumu vērtē ļoti pozitīvi, norādot, ka svešvalodu apguvi var droši sākt pat vēl jaunāki bērni.

Amanda un Dāvis šoruden ies pirmajā klasē. Abi angļu valodu sāka mācīties jau pirms diviem gadiem bērnudārzā. Latvijā  aptuveni trīs tūkstoši bērnu angliski, vāciski vai franciski runāt mācās jau bērnudārzā. Lai gan līdz šim pirmā svešvaloda bērniem obligāti jāsāk apgūt no trešās klases, sešdesmit divās jeb aptuveni vienā desmitajā daļā skolu bērni svešvalodu apgūst, jau skolas gaitas sākot. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Izglītības ministrija  izlēma, ka svešvaloda agrāk jāsāk mācīties visiem bērniem. Tāda arī esot Eiropas Savienības jaunākā  iniciatīva. Paredzēts, ka  svešvalodu apguvei pirmos divus skolas gadus tiks veltītas divas stundas nedēļā, pēc tam trīs. Ar skolotāju nodrošinājumu problēmu nebūšot, arī mācīšanas metodes nebūšot vecmodīgas.

Lasi visu rakstu ŠEIT

Atsauksmes

Labdien, Diāna! Sākumā gribu pateikt vissirsnīgāko paldies Jums un Jūsu skoliņas skolotājām par darbu. Mūsu ģimene ir ļoti priecīga, ka Emīlam ir iespēja mācīties pie Jums. Rezultātu varam redzēt un dzirdēt, jo dienās, kad ir notikusi nodarbība, mums vakaros Emīls arī "vada" nodarbību, un tad nu ir jādzied un jāiet rotaļās, kā pats saka- pa angliski. Tāpēc esmu ļoti pateicīga par Jūsu uzmanību un laiku, ko skolotājas velta, sūtot vēstulītes ar nodarbību saturu, jo reizēm no mūsu "vietējā vadītāja" ir grūti saprast kādu vārdiņu, bet, zinot, kas ir mācīts, var uzmanīgi piekoriģēt. Vēlreiz paldies par Jūsu attieksmi gan pret bērniem, gan pret viņu vecākiem. Pateicoties Jums, mēs jūtamies īpaši. Lai Jums veicas Jaunajā gadā, neskatoties uz dažādām ķibelēm. Lai Jums jauka diena - Emīla ome
04/2011
Lai gan Olīvija nav no pļāpīgajām un pārāk daudz nestāsta par to, kas notiek bērnudārzā, tomēr ik pa brīdim apjautājas kā tas vai šis ir angliski. Bet vakar viņa nāca klajā ar paziņojumu: „Mammu, es jau angliski iemācījos!” un uz manu jautājumu – kā tas būtu jāsaprot, atbildēja ar garu man nesaprotamu skaņu savirknējumu J Sasmējāmies un nedaudz pamācījāmies elementārās lietas (manā izpratnē) – hello!, My name is Olivija. Good morning utt., bet re – tagad varēšu ar viņu pārrunāt to, ko jūs mācaties stundās. Paldies!
10/2011
Septembrī sāka apgūt angļu valodu. Pirmos pāris mēnešus kautrējās runāt angļu vārdiņus. Pēc tam ar prieku nesa mazās zīmītes ar jaunajiem vārdiņiem un tos izrunāja. Uz šo brīdi bērns zin atbilstoši viņa vecumam pietiekoši daudz vārdiņus, tos izrunā ar lepnumu, ja kāds piemirstās (tas vairāk attiecas uz jaunajiem vārdiņiem), tad piepalīdzot ar vārdiņa pirmo zilbi, ātri atceras visu vārdu kopumā. Liels paldies Jums!! Esam ļoti apmierināti ar rezultātu.
05/2017
Milzīgs paldies par Jūsu ieguldīto darbu. Manam bērnam patīk angļu valodas nodarbības, atnākot mājās viņa atnes ne tikai jaunos vārdiņus, bet arī nodarbībā darīto. Kā arī man ļoti patīk, tas ka bērns apgūst papildus zīmju valodu. Vēlreiz liels paldies!!!
11/2017
Esmu patīkami pārsteigta par nodarbību efektivitāti. Bērns ir ļoti ieinteresēts un aizrāvies. Negaidīju, ka tik daudz vārdiņu iemācīsies mēneša laikā. Ar nepacietību gaida jauno pasaku.
03/2018
Esmu patīkami pārsteigta, cik bērnam nodarbības patīk un kā viņš pats savā nodabā dzied nodarbībās dziedātās dziesmiņas. Patīk darboties darba burtnīcā. Gaida nākošos uzdevumus.
11/2016

Vakances

Meklē lielisku pirmā darba pieredzi? 

Vēlies apvienot studijas ar darba gaitām? 

Labi proti angļu valodu?

Tad laipni lūgti mūsu komandā!

Mēs paplašināmies un aicinām savā pulciņā jaunus komandas biedrus.

Ko mēs darām? 

  • Mēs mācām angļu valodu pirmsskolas vecuma bērniem pēc mūsu pašu izstrādātas mācību programmas, izmantojot jau sagatavotu materiālo bāzi. 
  • Lai palīdzētu Tev kļūt par lielisku profesionāli darbā ar bērniem (pat ja Tev nav augstākā izglītība vai pieredze), mēs nodrošinām dažādu prasmju apguvi: angļu valodas mācību metodes, pedagoģiskās prasmes, runas mākslu, aktiermeistarību, datora pamatprasmes, laika un stresa menedžmentu, diplomātiju. Strādājot šo darbu, apgūsi arī nelielas projekta vadības iemaņas. 
  • Reizi nedēļā visa komanda satiekas, lai dalītos savā pieredzē un kopīgi sagatavotos nākošajām nodarbībām. 

Ko mēs vēlamies no Tevis? 

  • Labas angļu sarunvalodas prasmes;
  • Vēlmi mācīties un darboties no sirds;
  • Atbildības sajūtu pret darbu un kolēģiem. 

Ko mēs piedāvājam? 

  • Nepilnu darba slodzi no 2-5 darba dienām (2-8 stundām nedēļā), ko parasti cenšamies pielāgot individuāli Tavām iespējām. Pārsvarā tas ir darbs pirmdienās un trešdienās vai/un otrdienās un ceturtdienās no plkst. 15.00 līdz 18:00. Piektdienas rītus kopā ar komandu veltam sagatavošanās darbam nākamajai nedēļai. 
  • Atalgojums pirms nodokļiem 13 EUR/h. 

Gaidīsim tavu CV uz epastu: info@vs.edu.lv
Elektroniski sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākošajai atlases kārtai

Close Menu