+371 20037070

Nometnes

Angļu valodas piedzīvojumu vasaras nometnes

NOMETNES AR UN BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM – 
piedzīvojums Latvijā, kopā ar angliski runājošu personālu no visas pasaules!

Rīgas 1. valodu skola organizē diennakts vasaras nometnes, kuru mērķis ir apgūt, iemīlēt un stiprināt angļu valodas prasmes. 

Pieejami divi angļu valodas prasmju līmeņi: ar palīdzību un bez palīdzības angļu valodā.

Nometnes programma

Katru gadu nometnē īstenojam kādu no angliski runājošo valstu tēmām – 2024. gada vasaras tēma ir CANADA WILD 2024, kurā iepazīsies ar Kanādu, tās ģeogrāfiju, cilvēkus, izgudrojumus, gatavosim tikai Kanādas īpašo ēdienu, veidosim Mohawk frizūras, apgūsim Yahtzee galda spēli un pat pagatavosim Kanādai tik raksturīgo “kļavu” sīrupu.

Metodika

Angļu valodas veiksmīgai apguvei ik gadu izvēlamies vienu angliski runājošu valsti, kuru radām nometņu viesu namā un mūsu komandai pieaicinām personālu – Erasmus studentus no visas pasaules.

Bērni, šķērsojot nometnes robežu, simboliski it kā ierodās angliski runājošā valstī, kurā ir savi noteikumi, sava dienas kārtība, savas tradīcijas un pat sava naudas vienība! 

Nometnes vieta, aktivitātes un drošība

Šajā nometnē, dzirdēsiet un mācīsieties angļu valodu – peldot, piedaloties ēst gatavošanas meistarklasēs, apgūstot nometnes dziesmu, ēdot saldējumu, lēkājot pa batutu, spēlējot tenisu, klausoties leģendas, makšķerējot, draudzējoties un vēl daudzos un dažādos veidos šajā vasarā!

Atsauksmes no vecāku anketas

Angļu valodas nodarbības bērniem

Kā mūs atrast

© 2023 Created with love Rīgas 1. valodu skola