Mājās

Mācies caur pasakām!

SmartStar Home paredz angļu valodas apguvi bērnudārzā, mājas apstākļos vai esot ceļā, izmantojot viedierīces (datoru, telefonu, planšetdatoru) ar interneta pieslēgumu.

Katra e-aktivitāte ir balstīta uz noteiktu tematu, ar kuras palīdzību bērns ir motivēts apgūt angļu valodu – iepazīstot dažādus angļu valodas aspektus, mudināts klausīties un atbildēt, lasīt un rakstīt, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs un spēlēs.

Programma ir paredzēta pirmsskolas vecuma bērniem (ar vecāku palīdzību) un sākumskolas vecuma bērniem (bez palīdzības). 

Programmas apraksts

Angļu valodas 3 gadu programma ir balstīta uz bērniem atbilstošām pasakām (moduļiem), kuru laikā radām vidi, kurā bērni redz kā notiek noteikta veida komunikācija.

Katrs modulis aktualizē vienu no vairāk kā 97 apgūstamajām tēmām.

Piemēram, sevis iepazīstināšana, apģērbs, ēdiens, mājas iekārtojums, u.tml., kā arī jautājumu uzdošanu un atbildēšanu, piemēram, kāds ir tavs mīļākais ēdiens, ko tu valkā, kāds ārā ir laiks, kā tu jūties, u.tml. 

Visas e-aktivitātes (video, drukātos mācību materiālus, e-grāmatiņu) var izmantot atkārtoti. 

Ieskats Smart Star e-aktivitātēs

Kā uzsākt?

IZVĒLATIES tematu un materiālus mūsu MĀCĪBU STŪRĪTĪ

MODUĻA materiālu apguvē izmantojiet palīgu - SASNIEGUMU SPĒLI

APMAKSĀJIET un saņemtiet pieeju e-pastā

AICINIET bērnu uz nodarbību, mudinot pašam darboties

Metodika

Angļu valodas programma pirmsskolas vecuma bērniem ir izstrādāta atbilstoši bērnu vecumposma un svešvalodas apguves īpatnībām, kā arī balstoties uz pētījumiem neirozinātnē par efektīvu svešvalodas apguvi agrīnā vecumā.

Angļu valodas programmas īstenošanā izmanto SCA (Smadzeņu Centru Aktivizēšana) valodu apguves metodi angļu valodā:

  • ABC (Activating Brain Centres) Language Acquisition method), kuras pamatā ir smadzeņu pusložu pilnīgāka iesaistīšana svešvalodas apguvē, nodrošinot ātrāku un plašāku vārda krājumu iegaumēšanu un atsaukšanu atmiņā.

Metodes prezentāciju angļu valodā var noskatīties šeit: 

 

Atsauksmes
Ritai īpaši patika VIDEO un online materiāli. Nodarbojās viņa patstāvīgi. un viņai patīk(mammai īpaši svarīgs faktors patstāvīgi).
03/2021
Mīļš paldies, Karolīnai ļoti patīk - vakar novēroju no malas, kā bija izgriezusi visus varoņus no materiāliem, līmēja groziņa bildei klāt dārzeņus, sivēntiņiem un vilkam - mūzikas instrumentus un runāja angļu un savā izdomātajā valodā 😉 Īpaši viņai no video patīk Monta 🙂
02/2021
Par video - mūsuprāt, tie ir ļoti labi, optimāls garums (bērns var normāli nosēdēt un noskatīties) un labs temps. Mēs pat esam pārsteigti, ka Gustavs tik apņēmīgi skatās un liek mums - vecākiem - arī mācīties līdzi, kas, patiesībā, ir forši, jo tad varam gan palīdzēt, gan pārrunāt to, kas bijis aktuāls/neskaidrs pēc video.

Bērnam ļoti svarīgas ir atslēgas vārdu lapiņas pēc katras video nodarbības - tās arī aktīvi izmantojam, lai atsauktu atmiņā senāk iemācītos vārdiņus (prieks redzēt, ka bērns visu atceras).

Kopumā - attālinātās mācības mūsmājās norit ļoti veiksmīgi, bērna entuziasms nav noplacis, un lielākais prieks, ka turpinā redzēt progresu angļu valodas zināšanu attīstībā.
11/2020
Bērns ar prieku darbojas līdz, priecājas, ja viņa atbilde izrādās pareiza un galā viņš saņem zvaigzni.
10/2020
Ar katru reizi paliek interesantāk un interesantāk! Paldies skolotājiem par ieguldīto laiku un darbu!
10/2020
Paldies! Helēnai ļoti patika, noskatījās katru video vairākas reizes, atkārtoja vārdus un darbojās līdz. Bija priecīga ieraudzīt savu skolotāju Montu. Jauki, ka varēja iepazīt arī citus skolotājus. Helēna ir gatava turpināt angļu valodas apmācības attālināti!
10/20120
Ļoti patika video nodarbības, bērni arī bija sajūsmā. Izskatījās, ka video materiālā mācītā informācija viņiem ir ļoti labi zināma, neskatoties uz to, ka martā viņi nebija ne uz vienu nodarbību, līdz ar to ļoti gaidam nākamos video ar cerībām, ka būs kas cits/jauns.
09/2020
I want to thank you for your job! My child is very happy to watch videos and fulfill tasks. He himself asks me to do English what is good surprise for me, as usually I have to remind him to do some tasks.
09/2020
Paldies, ka drīkstam skatīties arī vecās nodarbības. Meita katru dienu kādu (vai pat vairākas) nodarbības noskatās un aktīvi runā līdzi. Šādi mācoties, manuprāt, viņa ir iemācījusies vairāk nekā klātienes nodarbībās, jo šeit varam atkārtot vairākas reizes. Pirmajā skatīšanās reizē viņa vairāk pabrīnās ( 🙂 ) par video par uzdevumiem. Otrajā skatīšanās reizē jau zina, kas viņu sagaida un sāk pildīt to, kas uzdots. Ļoti patīk dziesmiņas un skaitāmpantiņi, tos dungo arī esot, piemēram, ārā. Mēs labprāt šādi turpinātu mācīties arī turpmāk (kad beigsies karantīna), jo šādi bērns iemācas vairāk. Bet tas droši vien nav iespējams 🙁
09/2020
Bērnam ļoti patika šī versija, grūti bija pierunāt nesākt visu no sākuma, jo bija jau vēls vakars. Liels paldies,esmu sajūsmā.
09/2020