Home

Learn through stories!

SmartStar Home provide English language learning at home or on the go, using smart devices (computer, telephone, tablet) with an Internet connection.

Each e-lesson is based on a specific topic, with the help of which the child is encouraged to learn English by learning about different aspects of English, encouraged to listen and answer, read and write, as well as participate in various activities and games.

The programme is intended for children at kindergarten age (with the help of parents) and primary school age (without help). 

PROGRAMME

The study program lasts 3 study years, every year consists of 6 new modules. The topics of the lessons are based on fairy tales, thus creating an environment in which children see a certain type of communication.

Each module focuses on one of the more than 97 topics.

For example, introducing yourself, clothes, food, home, etc., as well as asking and answering questions, such as what is your favorite food, what do you wear, what is the weather like, how are you, etc. 

All e-activities (videos, printed materials, e-materials) can be used repeatedly. 

More about Smart Star e-activities

Join:

CHOOSE a topic and materials by visiting our STUDY CORNER

ACHIEVEMENT GAME - use the little helper as a GUIDANCE material

ADD to cart, PAY and RECEIVE the material access in your email

INVITE the child to a lesson by encouraging to participate actively

METHODOLOGY

The English language program for kindergarten children has been developed taking into account the peculiarities of children's age, as well as based on research in neuroscience on effective foreign language learning at an early age. The English language program uses the ABC (Activating Brain Centers) Language Acquisition method, which is based on the fuller involvement of cerebral hemispheres in foreign language learning, ensuring faster and more extensive vocabulary memorization .

The presentation describing the method in English is available here: 

 

FEEDBACK
Ritai īpaši patika VIDEO un online materiāli. Nodarbojās viņa patstāvīgi. un viņai patīk(mammai īpaši svarīgs faktors patstāvīgi).
03/2021
Mīļš paldies, Karolīnai ļoti patīk - vakar novēroju no malas, kā bija izgriezusi visus varoņus no materiāliem, līmēja groziņa bildei klāt dārzeņus, sivēntiņiem un vilkam - mūzikas instrumentus un runāja angļu un savā izdomātajā valodā 😉 Īpaši viņai no video patīk Monta 🙂
02/2021
Par video - mūsuprāt, tie ir ļoti labi, optimāls garums (bērns var normāli nosēdēt un noskatīties) un labs temps. Mēs pat esam pārsteigti, ka Gustavs tik apņēmīgi skatās un liek mums - vecākiem - arī mācīties līdzi, kas, patiesībā, ir forši, jo tad varam gan palīdzēt, gan pārrunāt to, kas bijis aktuāls/neskaidrs pēc video.

Bērnam ļoti svarīgas ir atslēgas vārdu lapiņas pēc katras video nodarbības - tās arī aktīvi izmantojam, lai atsauktu atmiņā senāk iemācītos vārdiņus (prieks redzēt, ka bērns visu atceras).

Kopumā - attālinātās mācības mūsmājās norit ļoti veiksmīgi, bērna entuziasms nav noplacis, un lielākais prieks, ka turpinā redzēt progresu angļu valodas zināšanu attīstībā.
11/2020
Bērns ar prieku darbojas līdz, priecājas, ja viņa atbilde izrādās pareiza un galā viņš saņem zvaigzni.
10/2020
Ar katru reizi paliek interesantāk un interesantāk! Paldies skolotājiem par ieguldīto laiku un darbu!
10/2020
Paldies! Helēnai ļoti patika, noskatījās katru video vairākas reizes, atkārtoja vārdus un darbojās līdz. Bija priecīga ieraudzīt savu skolotāju Montu. Jauki, ka varēja iepazīt arī citus skolotājus. Helēna ir gatava turpināt angļu valodas apmācības attālināti!
10/20120
Ļoti patika video nodarbības, bērni arī bija sajūsmā. Izskatījās, ka video materiālā mācītā informācija viņiem ir ļoti labi zināma, neskatoties uz to, ka martā viņi nebija ne uz vienu nodarbību, līdz ar to ļoti gaidam nākamos video ar cerībām, ka būs kas cits/jauns.
09/2020
I want to thank you for your job! My child is very happy to watch videos and fulfill tasks. He himself asks me to do English what is good surprise for me, as usually I have to remind him to do some tasks.
09/2020
Paldies, ka drīkstam skatīties arī vecās nodarbības. Meita katru dienu kādu (vai pat vairākas) nodarbības noskatās un aktīvi runā līdzi. Šādi mācoties, manuprāt, viņa ir iemācījusies vairāk nekā klātienes nodarbībās, jo šeit varam atkārtot vairākas reizes. Pirmajā skatīšanās reizē viņa vairāk pabrīnās ( 🙂 ) par video par uzdevumiem. Otrajā skatīšanās reizē jau zina, kas viņu sagaida un sāk pildīt to, kas uzdots. Ļoti patīk dziesmiņas un skaitāmpantiņi, tos dungo arī esot, piemēram, ārā. Mēs labprāt šādi turpinātu mācīties arī turpmāk (kad beigsies karantīna), jo šādi bērns iemācas vairāk. Bet tas droši vien nav iespējams 🙁
09/2020
Bērnam ļoti patika šī versija, grūti bija pierunāt nesākt visu no sākuma, jo bija jau vēls vakars. Liels paldies,esmu sajūsmā.
09/2020