Katru nedēļu mūsu audzēkņi saņem angļu valodas nodarbības video formātā un plašu online mācību materiālu klāstu.
 
PIEDĀVĀJAM JUMS IESKATU, KĀ TAS TOP:
✅ VIDEO NODARBĪBU SATURA SAGTAVOŠANA zoom sapulcēs un ideju izmēģināšana mūsu “mājas ofisos”.
 
✅ MĀCĪBU MATERIĀLU (darba lapu, galda spēļu, papīra leļļu) UN E-AKTIVITĀŠU SATURA SAGATAVOŠANA un daudzu stundu diskusija, pat iesaistot ārzemju pasniedzējus, kā labāk pasniegt konkrēto uzdevumu šādi vai tādi.
 
✅ DRUKĀTO MATERIĀLU SAGATAVOŠANA (tēlu zīmēšana, spēļu drukāšana, griešana, līmēšana, pakošana un galu galā izvadāšana pa bērnudāŗziem) – iesaistās gandrīz vai visa mūsu komanda.
    ✅ FILMĒŠANA – Iekārtojam mūsu mazo studiju tā, lai varam uzsākt filmēšanas procesu. (Ne vienmēr viss iet kā gribētos un dažreiz vienu kadru nākas pārfilmēt vairākas reizes)
    ✅ VIDEO REDIĢĒŠANA – kopīgi lemjam, kurus no efektiem labāk izmantot, lai piesaistītu bērnu uzmanību.
    ✅ “NODARBĪBU CEĻOŠANA” uz bērnu mājām un bērnudārziem – kad viss sagatavots, konkrētā moduļa pasaciņa beidzot ir gatavas doties pie jums. 🙂
 
Un tas viss var notikt pateicoties mūsu brīnišķīgajiem audzēkņiem, kuri gaida šīs nodarbības un lieliskajai Rīgas 1. valodu skolas komandai (programmas autoram, metodiķim, skolotājiem/aktieriem, filmētājam, montierim, dizaineram, audio ierunātājiem, materiālu sagatavotājiem, pakotājiem un šoferītim), un sadarbības partneriem.
 

Lasi arī citus rakstus!